Image module

W ciężkich chwilach zapewniamy fachowe podejście.

Rozumiemy, że w momencie utraty bliskiej osoby nie każdy ma w sobie siłę, aby dopilnować szczegółów związanych z organizacją pożegnania, dlatego oferujemy w tej mierze profesjonalną pomoc.

Image module

W ciężkich chwilach zapewniamy fachowe podejście.

Rozumiemy, że w momencie utraty bliskiej osoby nie każdy ma w sobie siłę, aby dopilnować szczegółów związanych z organizacją pożegnania,  dlatego oferujemy w tej mierze profesjonalną pomoc.
Image module

Chrześcijańskie uroczystości pogrzebowe

Ceremonie i Msze święte odbywają się w wybrany przez bliskich sposób, zgodny z wolą zmarłego – nad trumną lub urną, przed lub po kremacji. Nasza klimatyzowana i elegancko urządzona kaplica to miejsce szczególne – sprzyja chwili prawdziwego, głębokiego pożegnania.

dowiedz się więcej...
Image module

Świeckie uroczystości pogrzebowe

Pogrzeby w tradycji świeckiej odbywają się w całkowicie niereligijnej atmosferze. Osobą prowadzącą uroczystość jest Mistrz ceremonii, którego rolą jest uroczyste odprowadzenie ciała lub prochów do grobu. Wygłasza także Laudacje oraz wg ustaleń z Rodziną pożegnanie Zmarłego.

dowiedz się więcej...
Image module

Pochówki dzieci utraconych

Rodzice po poronieniu mają prawo pochować swoje nienarodzone dziecko, niezależnie od czasu trwania ciąży. Mają też prawo ubiegać się o zasiłek pogrzebowy. Aby móc zorganizować pogrzeb nienarodzonego dziecka, konieczne są odpowiednie dokumenty ze szpitala – karta zgonu dziecka po poronieniu.

dowiedz się więcej...
Image module

Wcześniejsze planowanie pogrzebu

Jeśli chcesz sam zadbać o sprawy związane ze swoim pogrzebem, zgłoś się do nas. Dzięki temu Twoi bliscy unikną niepotrzebnych zmartwień. Możliwe jest także wcześniejsze zapłacenie za pogrzeb, co pozwala na uniknięcie finansowego obciążenia członków rodziny.

dowiedz się więcej...

Dokumenty do uzyskania lub przygotowania

Jeśli wyrazisz taką wolę przejmiemy za Ciebie wszystkie obowiązki związane z organizacją pogrzebu i pozwolimy Ci na spokojne i refleksyjne przeżycie czasu żałoby. Pomożemy podjąć szereg decyzji, m.in. o rodzaju trumny, wyborze kwiatów, wykupieniu kwatery na cmentarzu. W Twoim imieniu wystosujemy wniosek o zasiłek pogrzebowy i dopilnujemy, aby wszelkie kwestie w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych zostały szybko załatwione. Przygotujemy także wzruszającą ceremonię, zadbamy o salę na konsolację i poczęstunek dla gości – wszystko w jednej lokalizacji, dzięki czemu nie trzeba martwić się o transport. Zapewnimy uroczystą i poważną atmosferę. Wystarczy 7 Twoich podpisów.

 • KARTA ZGONU - warto ją skopiować kilkakrotnie, ponieważ może być przydatna przy sprawach spadkowych, w instytucjach finansowych oraz ubezpieczalniach,
 • DOWÓD OSOBISTY ZMARŁEGO,
 • ZAŚWIADCZENIE Z ZAKŁADU PRACY - o zatrudnieniu lub w przypadku emeryta lub rencisty ostatni odcinek emerytury lub renty,
 • ODPIS AKTU URODZENIA - tylko jeżeli zmarły to dziecko,
 • KSIĄŻECZKA WOJSKOWA - jeżeli zmarły to mężczyzna poniżej 50 roku życia,
 • AKT MAŁŻEŃSTWA - jeżeli zmarły to współmałżonek,
 • SKRÓCONY ODPIS AKTU ZGONU.

Jako członkowie POLSKIEJ IZBY POGRZEBOWEJ zobowiązujemy się do dbania o godność zawodu, przestrzegania norm moralnych, szacunku dla praw zmarłego i jego rodziny bez względu na płeć zmarłego, rasę, narodowość, wyznanie, przynależność społeczną, sytuację materialną lub inne uwarunkowania.

Image module

Wszystko w jednej lokalizacji

Jako jedyni w Gorzowie i okolicach posiadamy kompleksową infrastrukturę:

 • krematorium z pokojem pożegnań,
 • prosektorium z chłodnią i salą sekcyjną,
 • klimatyzowana kaplica,
 • sala konsolacyjna,
 • kwiaciarnia.

Dostosowujemy ofertę cenową do możliwości finansowych klientów i kredytujemy koszty do wysokości zasiłku pogrzebowego. Nie zostawiamy klientów samych z kłopotliwymi formalnościami. Jesteśmy mobilni – dojedziemy w każde miejsce w kraju oraz zagranicą.