Kompleksowe usługi i szeroki asortyment pogrzebowy.

Jesteśmy liderem w zakresie komplementarności usług związanych z organizacją pogrzebów. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem oferowanego przez nas asortymentu oraz zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości.

Image module

Asortyment trumien

Szeroka oferta trumien na ekspozycji w Gorzowskim Domu Pogrzebowym daje możliwość wyboru wzoru, rodzaju drzewa, oraz koloru trumny zgodnie z preferencjami naszych klientów.

zobacz więcej...
Image module

Urny, relikwiarze i inne

Szeroka gama wzorów i kolorów pozwala wybrać urnę na prochy zmarłego zgodnie z własnymi preferencjami. Posiadamy w ofercie urny szklane, kamienne, kompozytowe, drewniane, żeliwne i inne. Oferta urn i relikwiarzy do wyboru jest dostępna na ekspozycji w biurze Gorzowskiego Domu Pogrzebowego.

zobacz więcej...
Image module

Kamieniarstwo

Posiadamy własny zakład kamieniarski i wykonujemy pomniki w materiałach z pięciu kontynentów w pełnym bogactwie kolorów i wzorów. Jakość naszych wyrobów odpowiada standardom europejskim.

zobacz więcej...
Image module

Kwiaty i wieńce

W naszej kwiaciarni można zamówić wyjątkowe bukiety i wieńce – zarówno na miejscu, jak i na wcześniejsze zlecenie. Bogactwo oferty pozwoli wybrać Państwu kwiaty, które najlepiej oddają Wasze uczucia, zgodnie z potrzebą chwili i godnością ceremonii.

zobacz więcej...
Image module

Konsolacje

Zapraszamy do skorzystania z naszej sali restauracyjnej. Spotkanie po uroczystościach pogrzebowych, przy wspólnym stole to chwila, w której możemy liczyć na wsparcie duchowe bliskich. To również forma podziękowania wszystkim przybyłym na pogrzeb osobom.

zobacz więcej...
Image module

Oprawa muzyczna

Aby nadać ceremonii pogrzebowej uroczysty wydźwięk oferujemy Państwu wyjątkową oprawę muzyczną. W trakcie ceremonii, w kaplicy jest możliwość słuchania podkładu muzycznego granego na żywo na instrumencie klawiszowym przez profesjonalnego muzyka.

zobacz więcej...

Wszystko w jednej lokalizacji

Jako jedyni w Gorzowie i okolicach posiadamy kompleksową infrastrukturę:

  • krematorium z pokojem pożegnań,
  • prosektorium z chłodnią i salą sekcyjną,
  • klimatyzowana kaplica,
  • sala konsolacyjna,
  • kwiaciarnia.

Dostosowujemy ofertę cenową do możliwości finansowych klientów i kredytujemy koszty do wysokości zasiłku pogrzebowego. Nie zostawiamy klientów samych z kłopotliwymi formalnościami. Jesteśmy mobilni – dojedziemy w każde miejsce w kraju oraz zagranicą.