Image module

Wcześniejsze planowanie pogrzebu

Jeśli chcesz sam zadbać o sprawy związane z pogrzebem swoim lub najbliższych, zgłoś się do nas. Dzięki temu Twoi bliscy unikną niepotrzebnych zmartwień.

Możliwe jest wcześniejsze zapłacenie za pogrzeb, co pozwala na uniknięcie finansowego obciążenia członków rodziny. Wszak zasiłek pogrzebowy przewiduje pokrycie jedynie podstawowych potrzeb rodziny zmarłego. Osoba zdecydowana na zaplanowanie własnego pogrzebu pisemnie odpowiada na szereg pytań, co pozwala, już po jej śmierci na zdjęcie odpowiedzialności i umożliwia spokojne przeżycie żałoby najbliższym zmarłego.

Formalności

Planowanie pogrzebu obejmuje szczegółowe ustalenia dotyczące charakteru uroczystości: rodzaju pochówku (pochówek tradycyjny lub kremacyjny), obecności żałobników, miejsca odbycia się obrzędów pogrzebowych, ale również wyboru trumny bądź urny, rodzaju stroju czy sposobu przystrojenia w kwiaty i wieńce pomieszczenia, w którym odbywać się będą uroczystości pogrzebowe.

Wszystkie formalności związane z planowaniem pogrzebu możesz załatwić w naszej siedzibie, przy ulicy Żwirowej 21 c w Gorzowie Wlkp. Zapraszamy do kontaktu: +48 531 555 231.