Image module

Krajowy transport zmarłych

Nasz telefon czynny jest całą dobę, także w niedziele i święta.
Zadzwoń +48 531 555 231

Jednym z ważnych elementów każdej uroczystości pogrzebowej jest dbałość o transport Zmarłego. Dysponujemy specjalistyczną flotą samochodową w skład której wchodzi elegancki autokarawan. Przyjazd pogotowia pogrzebowego następuje zawsze po poinformowaniu nas przez Rodzinę o tym, że lekarz stwierdził zgon.

Posiadamy w swojej ofercie także usługę międzynarodowy przewóz zwłok. Świadczymy usługi zgodnie z prawem polskim i międzynarodowym załatwiając wszelkie niezbędne formalności związane z przewozem przy zachowaniu wszystkich zasad poszanowania ciała i dbałości o odpowiednie warunki transportu. Poniżej możesz dowiedzieć się więcej na ten temat.

Międzynarodowy przewóz zwłok lub szczątków ludzkich

Globalizacja, której jesteśmy świadkami niesie za sobą potrzebę dostosowania się do świata również w kwestii organizacji pogrzebu. Zdarza się, że zmarły znajdował się za granicą i należy sprowadzić utraconą osobę do kraju celem dokonania należytych obrządków pogrzebowych. Bez względu na to, w której części świata znajduje się ciało zmarłej osoby, jesteśmy gotowi sprowadzić je dla Państwa do Polski. Nie tylko do Gorzowa, ale również w dowolne wskazane miejsce. Nasza usługa nie działa tylko na kierunku do Polski. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i umowy dzięki, którym jesteśmy w stanie przewieźć zwłoki zmarłego do innego kraju zarówno Unii Europejskiej, jak i w dowolne inne wskazane miejsce. Usługa międzynarodowego transportu zwłok jest usługą wymagającą niezwykłego traktowania zwłok i delikatnego podejścia do zagadnienia. Przewoźnik musi znać również przepisy prawne we wszystkich krajach, przez które taki transport miałby się odbyć. Jesteśmy przygotowani na wszystkie ewentualności zarówno prawne jak i logistyczne.

Sprowadzenie więcej niż jednego ciała osoby zmarłej z zagranicy

Posiadamy doświadczenie w sprowadzaniu do kraju zwłok większej ilości osób. Przykre zdarzenia losowe jak katastrofy czy wypadki drogowe to momenty, które zrywają nasz kontakt często z więcej niż jedną osobą. Posiadamy zaplecze, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać takiemu zleceniu. O szczególną uwagę i wspomnienie przy składaniu zlecenia prosimy rodziny marynarzy, których ciała sprowadzane są zza granicy w specjalnych zalakowanych trumnach. Dzięki międzynarodowym przewozom i transportom zwłok jesteśmy w stanie pochować zmarłego w rodzinnej ziemi.

Image module